Poď na CESTU von z TMY, HMLY a CHAOSU aj TY! 7STATOČNÝH je CESTA

Strana 7 STATOČNÝCH je CESTA, platne zaregistrovaná na MV SR, ktorá sa po odmlke vracia do politického ringu. Ide vykričať Pravdu a ponúka riešenia na dnešný stav ZLA, CHAOSU, TMY a HMLY – nekalých podvodných praktík jedincov v rôznych i verejných pozíciách. Sme svedkami medializovaných škandálov politikov, podnikateľov, ich ne-tajných komunikácií, sms-správ, video- záznamov z úradných kancelárii… pričom na úkor národa neraz zneužili svoje verejne postavenie, službu, funkciu, na osobné účely, sebaobohatenie, prospech rozmerov i stá-milónových ziskov.. Národ je zdesený! Prebúdzajú sa prví STATOČNÍ: POLICAJTI, POLITICI, SUDCOVIA, …URADNÍCI.. JEDNOTLIVCI ktorí toho už majú naozaj dosť! Úplne sa vytratil súcit, kontrola, transparentnosť, skutočná služba, pomoc svojim spoluobčanom, zvlášť mladým rodinám, osamelým matkám, vdovám, exekuovaným !!! 1,4 milióna občanom.. Tí istí ďalej opakovane sľubujú a po voľbách sa národ má stále horšie a horšie. Mnohí opustili už aj Slovensko, svoju vlasť, domovinu, ďalší v státisícoch chodia za obživou do susedných krajím EÚ bližších i vzdialenejších, aby prežili, splatili dlhy, hypotéky, neraz na 30 rokov. Práve teraz „JE 30 rokov po -Novebri ´89“. Väčšina nespokojných občanov „frfľe,, počúva internet, záznamy, diskusie, tlačovky politikov i sťažuje si, ďalší podávajú trestné oznámenia a medializujú to na InfoVojne či v Slobodnom vysielači či na svojich blogoch, stránkach YT, Facebooku,… jední verejne, iní znechutene mlčia.

Skončilo šliapanie po našej dôstojnosti, základných ľudských právach, mnohí ani svoje Ústavné právo nepoznajú, neobhajujú, ani nevyužívajú. V nejednom prípade stali sme sa dobrovoľnými otrokmi, v „demoratickom kapitalizme..“ ? Toto denne počúvame v médiách: hrôzy, nechutnosti, nechutnosti, ktoré už tajné služby u každého politika majú dávno a o každom nahra….

„BUĎME TEDA OPATRNÍ AKO HADY a JEDNODUCHÍ AKO HOLUBICE…“ To Ježišové, platí zvlášť v tejto dobe ZLA, TMY a HMLY a hlavne CHAOSU. Privedieme na každom mieste , obci, pracovisku, ako kedysi pred 30 rokmi ľudí k tomu, aby NABRALI ODVAHY K ČINOM a oddelili sa medzi sebou tak, ako se odelílo zrno od plevy…

VYKROČTE 7 STATOČNÍ PEVNÍ, ODVÁŽNI na okrese, v súdnictve, polícii, prokuratúre, v školstve, na úradoch, podnikatelia, SHR, pracovníci médií, zamestnaní i nezamestnaní, doma i v zahraničí, po obciach a poďte s nami na CESTU 7 STATOČNÝCH… na CESTU PRAVDY !

Vypočuj:

https://www.youtube.com/watch?v=QmVTg… BEZ CENZÚRY 15.9.2019 – EVA COPÁKOVÁ SLOBODNÝ VYSIELAČ – Vypočuj

https://www.youtube.com/watch?v=_2vRj… REGIÓNY – SLOBODNÝ VYSIELAČ Ing.Rudolf WEISS, Mgr.Eva Copáková – VYPOČUJ

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.